Bezpečnost obchodu

Zabezpečená komunikace

Náš eshop splňuje všechny bezpečnostní standarty. Veškerá komunikace s obchodem je šifrována pomocí SSL a probíhá jen mezi zařízením(počítač, telefon, tablet ad.) a obchodem. I při komunikaci přes email dochází k ověřování domény našeho eshopu pomocí zabezpečení služby DKIM a SPF.

Uchovávání informací

Náš obchod neuchovává žádné citlivé informace, než pouze ty, které udáte při registraci či při nákupu. Veškeré informace jsou uloženy jen pro nezbytné potřeby obchodu a bez Vašeho výslovného svolení nemohou být předány třetím stranám.

Zabezpečené přihlášení

Vždy, když přijdete na náš eshop, uvidíte vedle naší internetové adresy zelený zámeček s popiskou zabezpečeno. To znamená, že máme certifikát a aktivní službu SSL. Vždy když se přihlašujete ke svému účtu, veškeré informace jsou šifrovány pomocí zabezpečení SSL, která zabezpečuje, že Vaše přihlašovací údaje nikdo neodchytí a nezneužije.

Bezpečná platba Visa/Mastercard/Paypal

Veškerá platba pomocí debetních či kreditních karet je chráněna proti zneužití cizí osobou pomocí certifikace a služby SSL. Čísla karet použitá při transakcích s námi ani nepřijdou do styku, nejsou proto u nás nikde uchovávány. Platební transakce obstarává certifikovaný partner zajišťující platební bránu.